قیمت عمده نخودچی اصل ممقان

قیمت نخودچی ممقان در مراکز عمده فروشی این محصول ارزان بوده و خرید آن برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود. می توان با سفارش نخودچی تبریز به فروشندگان اصلی، از کیفیت محصول اطمینان خاطر داشت و نخودچی ارزان را به شکل فله ای دریافت کرد. به دلیل ارزش های غذایی فراوان این محصول، مصرف کنندگان زیادی در داخل و خارج از کشور مایل به تهیه نخودچی اصل ممقان هستند که به شکل آجیل یا تنقلات مورد مصرف قرار می گیرد.

قیمت عمده نخودچی اصل ممقان

میزان کالری نخودچی صدگرمی تازه

میزان کالری نخودچی صدگرمی تازه تمامی حبوبات دارای ارزش های غذایی فراوانی هستند و نخود هم از این قاعده مستثنی نیست. می توان نخود را به دو شکل، در پخت برخی غذاها مانند آبگوشت، آش و … و یا به صورت آجیل مورد مصرف قرار داد. تولیدکنندگان در شهر ممقان به کار تولید نخودچی های مرغوب و خوش طعم از نخودهای تازه مشغول هستند که طرفداران زیادی داشته و تامین کننده بخش عمده نیاز بازار داخلی است.

نخودچی را می توان به شکل خام و یا طعم داده تهیه کرد. در هر صد گرم نخودچی خام تازه، حدود ۳۵۵ کالری وجود دارد و اگر نخودچی ها طعم داده شوند، حجم کالری از این هم بالاتر می رود. از آن جایی که نخودچی فاقد چربی بالا و یا کلسترول می باشد، یک میان وعده عالی برای اجتناب از خوردن تنقلات مضر محسوب می شود. کالری بالای نخودچی موجب می شود فرد مصرف کننده تا مدت طولانی تری احساس سیری کرده و از خوردن زیاد وی در وعده های اصلی غذایی جلوگیری می شود.

سطح فیبر موجود در نخودچی بالا می باشد و به ایجاد احساس سیری کمک زیادی خواهد کرد. همان طور در قبل گفته شد نخودچی شیرین، شور، همراه با گلپر، همراه با کشمش و … دارای کالری های متفاوتی خواهند بود. مصرف نخودچی به عنوان میان وعده موجب کاهش اشتها شده که در بلند مدت سبب لاغری خواهد شد.

فروشنده انواع نخودچی ممقان تازه

فروشنده انواع نخودچی ممقان تازه فروشنده انواع نخودچی ممقان تازه، محصول باکیفیت را مستقیما از تولیدکنندگان در حجم عمده دریافت کرده و به دو شکل فروش جزئی و یا فله ای در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. در شهر ممقان بالغ بر ۹۰ درصد از نخودچی مصرفی کشور تولید می شود و حتی محصولات درجه یک برای صادرات به بازارهای جهانی بسته بندی و آماده سازی می شوند. همواره خرید مستقیم از فروشندگان اصلی دارای مزایای بیشتری در مقایسه با خریدهای با واسطه است.

فروش مستقیم محصول کمک می کند تا کیفیت نخودچی از سوی فروشنده تضمین شده باشد و قیمت دریافت شده برای آن منصفانه و ارزان محاسبه شود. مشتریان عمده نخودچی، این محصول را در حجم انبوه و با قیمتی ارزان تر دریافت کرده و سپس به بسته بندی و توزیع آن در بازار می پردازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما